Metody płatności

Płatność przelewem tradycyjnym – standardowa metoda płatności za pomocą przelewu elektronicznego. Po dokonaniu zakupu należy zalogować się na swoje konto internetowe oraz dokonać wpłaty na dane, które znajdują się w blankiecie wpłaty. Czas oczekiwania na zaksięgowanie płatności to 5 dni roboczych.

Dane do przelewu:

Santander Bank
PL 65 1090 2590 0000 0001 5594 8831
ColbyCo Sp z o.o.
Mazowiecka 11 /49
00-052 Warszawa
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia

 

Koszt 0zł


Płatność przelewem on-line – wygodna i szybka forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny PayU. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

 

Koszt 0zł


Płatność kartą (Visa, Mastercard) – po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu transakcyjnego PayU w celu dokonania płatności. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. 

 

 

Koszt 0zł


PayU - Kup, sprawdź, zapłać później – Twisto PayU to nic innego, jak odroczona płatność bez dodatkowych opłat i prowizji. Wybierz interesujący Cię produkt, odbierz paczkę i zapłać za nią nawet 21 dni po zakupie. Podczas składania zamówienia zaznacz sposób płatności on-line, a następnie ikonę Twisto PayU Płacę Później.